Forum Servera Moonforest

Forum servera MoonForest

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy na forum servera Moonforest , życzymy miłej gry i spokojnego pobytu w grze ;)

#1 2010-08-01 12:44:42

SamoZuo

Admin Forum

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 10
Punktów :   

SamoZuo - Konkurentka szatana xd


Witam jako iż widze że jest pusto a ja uwielbiam spamować , a ze lubie spamować to jedno , jestem świetną moderatorka Very Happy
No wiec Mam na Imie Joanna potocznie mówiąc Aśka, zyje sobie na tym nudnym nie przyzwoitym , i pełnym dziwnych ludzi świecie juz 14 lat, kiedy sie urodziłam zrobiłam psikusa rodzicom a miałam byc chłopcem, zrobiłam wielki żart, bo urodzzilam sie 1 kwietnia .Smile
Moje konto zazwyczaj jest pełne od 5 postaci , gram prawie wszystkimi postaciami , jezeli jest summ to all bez MG , i tak zazwyczaj robilam na serverach gdzie nie ma summki .
Można mnie dorwac pod wieloma nickami , ale SamoZuo to mój głowny nick.
zaczynałam na serverze Energy mu gdzie jeszcze bedąc newbie dostałam GMa i nie wiedziałam co robić , dalej rozwijałam sie na takich serverach jak ZigZag Mu,to był server, pamiętne czasy,server niestety padł , ale takiego servera nigdy wiecej nie spotkałam, ta atmosfera, ci ludzie, marzenie Wink
Mam nadzieje ze może tutaj znajde fajnych wesołych ludzi , ktorzy będa potrafili żyć ze ma w zgodzie Very Happy
a powiem wam że czasem warto Wink
Jaskółke znam od moznaby powiedziec dawna, grałyśmy razem na innym servie i tak dostałam sie tutaj.
Mam nadzieje ze polubicie mnie tak jak ja polubie zapewne was.
I jedyne co moge życzyć to udanego expienia, zdobywania nowych itemków i wesołej atmosferki : )

Moje zdjęcie możecie znaleźć na : www.photoblog.pl/nieograniczonabezimienna


zapraszam i pozdrawiam Ciocia SamoZuo Smile)


Czyżby zakochana? Dajcie spokój.
Za dużo się napiła, to i oczy jej się świecą.

Offline

 

#2 2010-08-01 17:27:46

 Jaskolka

Game Master

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: SamoZuo - Konkurentka szatana xd

A ja jeszcze raz się przywitam.Mam nadzieje ,że będzie dużo chwil takich jak na innym serwie...

Offline

 

#3 2010-08-02 07:20:02

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: SamoZuo - Konkurentka szatana xd

witaj zono^^ fajnego awatara walnelas:). Tez musze sobie jakiegos wykombinowac;) moze cos z moich wlasnych grafik wrzuce:) hehehe;)

Zuo od kiedy ty z szatanem konkurujesz xD??

a tak w skrocie to "witojcie"^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wtd.pun.pl www.adelis.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl www.jumpstyle-polska.pun.pl www.formula1.pun.pl