Forum Servera Moonforest

Forum servera MoonForest

Ogłoszenie

Witamy na forum servera Moonforest , życzymy miłej gry i spokojnego pobytu w grze ;)

#1 2010-08-05 21:01:51

will

Player

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 5
Punktów :   -1 

re 19 pkt

"po 2 nie wiem jakim cudem grales na "zamknietym monitorze lapka""

Calsberg
LOL to musi byc jakis cud zeby  grac na zamknietym ekranie w lapku (widze ze ty jakis malo sprytny jest po co ma mi swiecic ekran w lapku  jak na nim jest EE i ma auto bufa jak zamkle ekran to lapek mi sie nie wylancza jest taka opcja  ^^^ ty albo jestes tepy albo udajesz PRO goscia z ambicjami ktory je zjadl.

Co do warnow to mozecie nawet mnie banowac i tak serwer spisany jest na straty 5 online  max z administracja,  myslalem ze sie pogra ale jak ktos jest troche lepszy to dlaczego go nie uje.ać ,nie przedstawiliscie zadnych dowodow SS w 100%  mojej winie , juz nie wspomne jak tobie  pomagala Jaskoleczka z bufem postacia GM tego nikt nie widzial ^^ z 2 strony kto mial widziec

Adminie co do zmiany hasla dalej nie dziala!!!

Offline

 

#2 2010-08-05 22:15:38

Carlsberg

Player

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: re 19 pkt

Wnioskuje o ukaranie gracza gdyz obraza mnie ewidentnie oraz za wszczynanie kltoni gdyz temat jest zamkniety

co do bufow Jaskolki moze Lewy(BK) skoro stal obok mnie i osob ktore expily zemna i prowadzily rozmowe, moze on tez moze dawac bufy elfa?

Wnioskuje o zamkniecie tego tematu bo w/w ewidentnie probuje mnie sprowokowac do kłótni

Offline

 

#3 2010-08-05 23:20:01

SamoZuo

Admin Forum

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: re 19 pkt

T/C one more time...


Czyżby zakochana? Dajcie spokój.
Za dużo się napiła, to i oczy jej się świecą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazy.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.b2st.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.poprykajmy.pun.pl