Forum Servera Moonforest

Forum servera MoonForest

Ogłoszenie

Witamy na forum servera Moonforest , życzymy miłej gry i spokojnego pobytu w grze ;)

#1 2010-08-03 23:23:15

will

Player

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 5
Punktów :   -1 

pkt 19 regulaminu

Mam pytanie co do 19 pkt reg odnosnie multi, czy jak gram BK (will) i expie z EE (xEEon) czy to jest  multi ?  bo sa to 2 oddzielne konta ja gram bk a szwagier gra EE i kozystamy z tego samego ip jedynie mamy inne ip hamashi ?

Mi osobiscie multi kojarzy sie 2 konta na 1 kompie.

Teraz nie wiemy czy ja ,czy szwagier mamy pisac jakies podanie czy cos, zeby razem popykac bo  19 pkt reg  dla nas jest niezrozumialy ?

Chyba ze wam na graczach nie zalezy to  poszukamy sobie inny ..
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2010-08-04 13:36:13

 Jaskolka

Game Master

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Moim zdaniem tobie nie zostanie to pozwolone gdyż ewidentnie nie tylko ja zauważyłam ,że dziwnie to wygląda jakbyś grał na mulit patchu.Mam dość słuchania skarg graczy,którzy też utrzymują mnie w tej wersji.Raczej nie ma szans ,że twój rzekomo Szfagier będzie mógł grać na serwie,na tym elfie.Muliti patch jest nie uczciwy wobec innych graczy.Pomyśl jakby all zaczeli robić sobie ee?Zresztą all należy do Deva.A jeśli chodzi o straszenie ,że odejdziesz droga wolna.Wielu graczy z czasem odchodzi i przychodzi.Takie jest moje zdanie dziwnie nagle pojawionego  się Szfagra.Takie rzeczy na logike trzeba było zgłaszać przed poprawka reg lub od razu po jej poprawieniu.Na moje to sobie ładnie przemyśliłeś żeby nie stracić swojego dobrego ee.Zobaczymy co Devil napisze.

Offline

 

#3 2010-08-04 13:48:21

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Ehhh i ciezkie brzemie na mnie padlo. Fakt jest taki ze ludzie sie skarza ze grasz na multi.
Ja w hamaku widze 2 pc czyli w sumie 2 osobne pc wiec z jednej strony nie powinno to byc traktowane jako multi.
Sprawa wyglada jednak troche inaczej gdyz w grze wyglada to jak multi bo ponoc jedna postac nie wykrztusza z siebie nawet slowa pytana o cos.


Przemyuslimy dokladnie ta sprawe co i jak na to zaradzic, bo nie bede ukrywal ze sam jestem w tym momencie zaklopotany z lekka

Offline

 

#4 2010-08-04 14:01:57

Carlsberg

Player

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Jak dlamnie historyjka naciagana w nocy nie raz widzialem co sie dzieje, nie raz widzialem wyzej wymienione postaci afk na bocie obie na raz,nie mial bym nic przeciwko takiemu graniu jakby gracz zachowal sie honorowo i powiedzial w prost i zapytal czy moze grac ze uzwya 2 hamachi ale gra na 1 kompie i sprawa nie byla by tak skomplikowana jasli AT by pozwolilo graczy by sie wypowiedzieli i wszystko bylo by jasne

Offline

 

#5 2010-08-04 14:19:59

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

carl nie da sie odpalic 2 hama na 1 pc;p to sa 2 osobne kompy 2 hamaki i 2 konta.
Jednak fakt ze jedna z postaci jest jakby duchem jest troszke dziwny z tym sie zgodze.
Mysle jak to rozwiazac zeby bylo dobrze dla wszytskich^^

Offline

 

#6 2010-08-04 17:07:32

Carlsberg

Player

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Devil nie rozumiesz jak wlacze lapka to jaska widnieje jako ze niby jest choc nie ma wlaczonego mu tak samo ja moge wlaczyc hama i nie grac wiec mi nie chodzilo o to ze 2hama na 1pc tylko 2 hama na 2 pc tylko mu na 1

Offline

 

#7 2010-08-04 18:34:34

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

aaa juz kminie;)....

To teraz tak w skrocie jeszcze do will`a....potrafisz jakos udowodnic ze to nie MK?

Offline

 

#8 2010-08-04 20:09:07

Suni

Player

Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Jeśli to coś zmieni to wczoraj rano były 3 osoby na servie will, xEEon i ja nie wiem czy to dobry dowód czy nie ale will expil w T1 a xEEon był ze mną w LT7 i mnie buffnoł i pogadaliśmy trochę dopóki nie wyłączyłem gry

Offline

 

#9 2010-08-04 22:54:58

will

Player

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 5
Punktów :   -1 

Re: pkt 19 regulaminu

ludzie sie burza nie wiem o co niech ktos mi wytlumaczy jak mozna uzywac na 1 kompie np auto bufa na 2 postaciach ? wystarczy pomyslec ,a co do 2 postaci (xeon) szwagier gral  na lapku z wi-fi czyli tez gralem na swoim i jego bo to laptop  czyli MULTI to nie jest , a po 2  EE byla do pomocy i nie tylko ja korzystam z niej nie 1 osobie nabilem rr  ale co tam tego nikt nie widzi, bonusu expa w pt nie ma to czyli 1/3 rr w plecy.

Offline

 

#10 2010-08-04 22:57:52

Carlsberg

Player

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Na multi da sie pisac na obu kontach jak i rozniez oba konta moga expic na roznych planszach nie koniecznie na tej samej ale tu nie chodzi o to tylko o to zeby gracz umial sie przyznac do kozystania z multi mysle ze wtedy nie bylo by tego calego pisania i by mogl grac normalnie expiac obie postaci ale jezeli gracz kombinuje i udaje ze nic nie jest grane to juz nie fer wobec innych graczy ktorzy musza sie sami meczyc,a co do regulaminu to zawsze moze byc referendum i mozna probowac zmienic go wiekszoscia glosow graczy bo wkonc serw powstal dla graczy i patrzac na to oni tez maja glos w tej i inncyh sparwach prawda jest taka ze kazdy kto ma jakiekolwiek watpliwosci powinien sie zwrocic do AT badz napisac na forum i zapytac czy napewno moze tak postapic

Offline

 

#11 2010-08-04 23:15:26

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

dobra ludzie to nie miejsce ani czas na spory:)

Carl ma absolutnie racje w sensie tego co mozna na mmulti:) bo sprzet spokojnie ciagnie 2 klienty hehe:) i da sie normalnie grac;p tylko chodzi sie na follow z reguly^^ xD

Ja powiem uczciwie ze nei wiem jak to rozwiazac^^

pozyjemy zobaczymy:)  poki co zostawmy to tak jak jest:) i dajmy willowi spokoj.
Sprawa sie z czasem sama wyjasni. Dobedzie z czasem wiecej graczy to beda rzucali ss`ami:)
wtedy beda dowody za albo i przeciw:)

BTW. Punkt w regulaminie odnosnie multi klienta pojawil sie wlasnie ze wzgled na to iz ludzie pisali do mnie wlasnie w tej sprawie mowiac ze to nie jest fair itd...
Zatem stosujmy sie do regulaminu. A poki nie ma jawnych dowodow nie ma co oskarzac innych:)

Offline

 

#12 2010-08-05 00:14:00

will

Player

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 5
Punktów :   -1 

Re: pkt 19 regulaminu

Zrobil bym zdiecie jak expilem  na pc i lapku ale po co? wy jestescie madrzejsi ^^^
ja juz sprawe rozwiazalem za was ^^ naprawcie zmiane hasla na www bo nie dziala  konto daje komus innemu

Teraz powinni byc wszyscy zadowoleni



Dla niedowiarkow       http://www.youtube.com/watch?v=6Os4ugo4fWI

Ostatnio edytowany przez will (2010-08-05 00:36:15)

Offline

 

#13 2010-08-05 00:43:42

Carlsberg

Player

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

Nie chce mi sie juz dalej w to bawic ale 1 filmik nie zmieni mojej teori

DEvil sieypowiedzial sie co z ta sprawa prosze AT/Moderatorow o zamkniecie tematu

Ostatnio edytowany przez Carlsberg (2010-08-05 01:11:46)

Offline

 

#14 2010-08-05 01:28:52

will

Player

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 5
Punktów :   -1 

Re: pkt 19 regulaminu

Ty zemna nawet nie expiles takze nie masz podstaw  o multi , zapytaj tychc o expli ze mna w pt (chyba nie odpisza bo juz nie graja ^^)jak musialem resnac lapka ile czekali az wejde elfem.

Ja tez smiem podejrzewac jak Jaskółeczka stala kolo ciebie i napewno nie raz bufnela 400 szybko nabiles wtedy  (masz takie same dowody jak ja ) przypuszczenia to nie dowod pozdrawiam i zegnam ...

Offline

 

#15 2010-08-05 08:23:30

devilOSW

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: pkt 19 regulaminu

zrobisz jak uwazasz. a zmiana pasow powinna dobrze dzialac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-green.pun.pl www.poprykajmy.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.crazy.pun.pl